Výstavářské systémy

Naše výstavářské systémy

Výstavní expozice realizujeme pomocí série výstavářských systémů. Náš nejnovější systém LUBO1 nabízí oproti těm klasickým (jako je například B-160) značnou úsporu elektrické energie díky modernímu LED osvětlení, které je integrováno již v rampách a zajišťuje tak celistvé osvětlení expozice. Nabízíme ho v již v základní ceně. U obou těchto systémů lze snadno vytvořit jednolitou nasvícenou stěnu beze spár o rozměru až 3,8m x 2,3m. Pracujeme také s běžně rozšířeným hliníkovým systémem Octanorm. V našich možnostech jsou zastoupeny i atypické a patrové expozice. Umíme navrhnout a realizovat i stánky pro kongresy a výstavy. A samostatnou částí naší práce je navrhovat stylové interiéry.

LUBO1

LED diodový systém

Octanorm

Hliníkový systém v opláštěné i neopláštěné verzi

Atypické systémy

Unikátní a originální řešení na míru

Patrové a venkovní

Umíme i méně obvyklé vícepatrové expozice a expozice pro využití v exteriérech.

Kongresové a výstavní

Stánky pro kongresy a výstavy

Jak pracujeme

Rádi Vás seznámíme s tím, jak pracujeme při přípravě a realizaci každé zakázky. I když to může znít jako klišé, každý stánek nebo expozice je unikátní a jedinečná.

Myšlenka

Nevíte, jak stánek a expozici koncipovat? Pomůžeme Vám

Návrh

Navrhneme optimální řešení výstavní expozice, ať už bude minimalistická nebo bombastická. Máme praxi a zkušenosti.

Vizualizace

Připravíme Vám 3D vizualizaci Vaší výstavní expozice včetně kompletního vybavení výstavního stánku do posledního detailu. Podívejte se na naše návrhy.

Příprava

Jakmile máme hotovo ve virtuální podobě, vrhneme se do přípravy v reálném světě.

Výroba

Z připravených komponentů sestavíme a vyrobíme Vaší expozici.

Realizace

Připravenou expozici přepravíme na místo určení a sestavíme přesně podle návrhu. Vy se můžete soustředit na svou práci.

Výstavářský systém LUBO1

Systém LUBO1 vznikl inovováním našeho dobře prověřeného systému B-2010 a B-160, který si vyrábíme sami. Základem tohoto systému je dutý čtvercový sloup, na který se snadno zavěšují rampy s již integrovaným LED osvětlením. Díky diodovému bílému světlu nabízí LUBO1 (Led-Umakart-B-2010-01) až desetkrát větší úsporu energie oproti původnímu systému a je ideální i pro realizace interiérů a stánků na kongresech.

Fotogalerie realizací LUBO1

Lepší než jen číst je vidět na vlastní oči, proto se podívejte na ukázku stánků realizovaných pomocí systému LUBO1.

Hliníkový výstavářský systém Octanorm

Octanorm je běžně rozšířený hliníkový systém, jehož základem jsou stojky s drážkami v osmi směrech, do kterých se pomocí zámků připevňují paždíky různých délek. Výplň tvoří bílé MDF desky. Tento systém umíme zrealizovat i v opláštěné verzi, která řeší problém rušivé členitosti celistvými stěnami z lamino desek s neomezenou délkou a výškou až 4m. Opláštěný Octanorm je ideální i na velkoformátovou grafiku.
Výhody systému Octanorm: skladnost systému variabilita systému jednoduchost montáže systému
Nevýhody systému Octanorm: neopláštěný systém běžný model (přes 60% použitých stánků na výstavách) členitost po 1 metru nutnost řešení nasvícení expozic dodatečnými světly

Opláštěný Octanorm

Stejné provedení jako v případě klasického octanormu, které řeší členitost po 1 metru. Nově na kostru octanormu připevňujeme lamino desky o rozměrech 1500×1000 nebo 1000×1000, které tvoří celistvou stěnu neomezené délky. K tomu jsou vyrobeny rohy pro začištění a ucelený dojem hladké plochy i v rozích. Jednotlivé kostky jsou ohraničeny ABS hranou, která chrání před mechanickým opotřebením. Výhody opláštěného systému Octanorm jsou: celistvá stěna velkoformátová grafika neomezená délka stěny výška až 4 metry

Fotogalerie realizací Octanorm

Lepší než jen číst je vidět na vlastní oči, proto se podívejte na ukázku stánků realizovaných pomocí systému Octanorm.

Patrové a venkovní realizace a výstavy

Fotogalerie venkovních a vícepatrových realizací

Lepší než jen číst je vidět na vlastní oči, proto se podívejte na ukázku stánků.

Atypická řešení na míru

Fotogalerie realizací na míru

Lepší než jen číst je vidět na vlastní oči, proto se podívejte na ukázku stánků. Pokud Vám náhodou nepostačí žádný standardizovaný výstavářský systém, připravíme Vám řešení na míru.

Stánky a expozice na kongresech a výstavách

Fotogalerie realizací na kongresech

Lepší než jen číst je vidět na vlastní oči, proto se podívejte na ukázku stánků. Vytvoříme pro Vás kompletní prostředí do kongresového sálu. Prohlédněte si několik ukázek níže.