☏ @
+420 777 308 916

O nás

P.A.P.S.T. s.r.o. je reklamní a grafické studio zaměřené na kompletní realizaci výstavních expozic a stánků. To je naše hlavní poslání, které nás živí, baví a naplňuje.

Součástí naší práce a služeb je ale také navrhovat a vyrábět designové interiéry pro firmy i jednotlivce. Umíme navrhnout a vyrobit originální kusy do kanceláře nebo “běžné” truhlářské výrobky jako stoly, postele nebo skříně.

Umíme pracovat s grafikou, proto Vám můžeme připravit i polep auta, logo či plakát.

O nás

Náš příběh v čase
1996

Na konci roku vzniká grafické a reklamní studio p.a.p.s.t. Náš cíl je vyplnit mezeru mezi klasickou výstavářskou firmou a velkými firemními giganty. Využíváme příležitost oslovit střední klientelu v oblasti výstav a nabídnout vše od návrhu po realizaci. Umíme nabídnout několik cenově odstupňovaných systémů s originálním a nadčasovým designem.

Vytváříme mladý a kreativní tým, naší první předností je precizní a kvalitní zpracování s komplexním poradenstvím.

1998

Profilujeme se jako produkční společnost zaměřená na kompletní realizaci výstavních expozic, která je obohacena o zpracování a realizaci grafiky ze samolepících fólií, pronájem světel do expozic a dalších důležitých potřeb pro vystavovatele.

Pravidelně navrhujeme a kompletně realizujeme kolem 100 projektů v České republice i v zahraničí. Většinu tvoří výstavní expozice, jejichž velká část je zcela atypická a ostatní jsou doplněny atypickými prvky. Zbylé projekty lze rozdělit mezi návrhy a realizace interiérů, grafiky, prezentační akce, katalogy a další služby související s reklamním designem.

2006

Od konce roku sídlíme na nové adrese – U Průhonu 9a/1591 v Praze, kde máme k dispozici cca 300m2 multifunkčních prostor bývalé kovárny. Zde sídlíme až dodnes. Přijdete nás navštívit?

2009

Kompletně jsme navrhli a zrealizovali přes 200 projektů v České republice i v zahraničí. Náš produkční tým se rozrostl na šest členů.

2010

Světelně i povrchově jsme inovovali systém B-160 za použití moderního LED osvětlení. V tomto roce jsme také překročili hranici 1000 úspěšných realizací.

2017

Navrhujeme a realizujeme stánky v celé EU – Hanover, Amstrdam, Milano, Praha… A mimo EU v Moskvě.
Dostali jsem několik ocenění za návrhy a realizace. Ročně stále zrealizujeme přes 40 projektů.

2018

Přidáte se k nám? Budeme rádi, když Vám budeme moci navrhnout výstavní expozici. I po více jak 20 letech praxe nás to totiž pořád baví.

2020

Náš obor významně devastuje epidemie Coronaviru – žádné veletrhy a výstavy, proto ani žádné výstavní expozice a stánky. Firma se proto zaměřuje na truhlářskou výrobu a grafické práce.


Máte zájem nebo dotaz? Napište nám

ZAVOLEJTE NÁM
+420 777 308 916